SearchL

برگزاری جشن گرامیداشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی در شرکت مهندسین مشاور خودرو

تاریخ خبر: 15/11/1393
زمان خبر :09: 41
نوع خبر :خبر


Bبرگزاری جشن گرامیداشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی در شرکت مهندسین مشاور خودرو


جشن سی و ششمین بهار انقلاب اسلامی در مورخ 12/11/1393 با همت روابط عمومی مشاور خودرو ایران و با حضور مدیرعامل، تنی چند از اعضای هیئت مدیره و پرسنل این شرکت برگزار گردید. در ابتدای این مراسم جناب آقای مهندس حیدری مدیر عامل شرکت مشاور خودرو ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه،  دهه مبارک فجر را خدمت ایشان و خانواده های محترمشان تبریک گفتند و افزودنداین روزها روزهای خاطره انگیز و غرور آفرینی می باشد و جا دارد که از همه نقش آفرینان این انقلاب شکوهمند بخصوص امام راحل و شهدای انقلاب یادی کنیم و درودی فرستیم بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام (ره).

ایشان رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را مردمی بودن شخصیت امام و عشق او به مردم دانستند که رمز آن همدلی در بین توده های مختلف جامعه بوده که سبب به ثمر نشستن این انقلاب گردید.

جناب آقای مهندس حیدری در ادامه با بیان خاطرات شیرین خود در طول ایام انقلاب افزودند دهه فجر فرصتی جهت بازنگری در آرمان های انقلاب است تا ببینیم بعد از سی وشش سال چقدر در تحقق این آرمان ها موفق بوده ایم و در کدام زوایا باید تلاش بیشتری داشته باشیم.

ایشان در ادامه بیان نمودند که ما در سال های بعد از انقلاب توفیقات عظیم علمی را توسط کارشناسان این مرز و بوم بدست آوردیم که تاسیس شرکت مشاور خودرو در سال 1362 و در اوج روزهای جنگ تحمیلی جهت رسیدن به خودکفایی صنعت خودرو کشور یکی از همین موارد است که ایشان با بیان این مطلب که تهیه و تدوین بیش از 5000 شناسنامه کیفی قطعات خودرو توسط شرکت مهندسین مشاور خودرو ایران خود گویای بخش بسیار کوچکی در این زمینه است

ایشان در خاتمه برای جوانان این مرز و بوم آرزوی موفقیت کرده و افزودند که این انقلاب و نظام امانتی بزرگ در دست شما جوانان است که با دستان پر توان شما باید  سال های سرافرازتری را برای آینده ایران عزیزمان رقم زنید.بر جسب خبر :

:: ارسال نظر ::
  bنام (اختیاری)
  bپست الکترونیک (اختیاری)
  bآدرس وبسایت یا وبلاگ (اختیاری)
bنظرشما
 
bکد امنیتی 
توجه: کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد

اخبار مر تبط :