رونمایی از وب سایت جدید

۱۸ فروردین ۱۳۹۷

رونمایی از وب سایت جدید شرکت مشاور خودرو

 

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز روز افزون بشر برای برقراری ارتباطات بر روی بستر مجازی تمامی ساختارها و زیرساخت های مخابراتی متناسبا نیازمند بروزرسانی، گسترش و توسعه میباشند.

در این بین اپلیکیشن های تحت دسکتاپ و وب نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در این گوی رقابت پیشرفت های جدی در سمت خدمت به مشتری و بهینه سازی کارکردها داشته و خواهند داشت.

به این منظور وب سایت سابق شرکت مشاور خودرو که با تکنولوژی های قدیمی ساخته شده بود و این تکنولوژی ها در زمان خود بهینه و کارا بوده اند و در این ایام به کار نخواهند آمد و نتیجه آن میشود که مشتریان و کاربران از گشت و گذار در وب سایت کیفیت مطلوب سرویس دهی نخواهند داشت و ضمن اینکه مرورگرهای جدید تکنولوژی های قدیمی را پشتیبانی نکرده لذا برخی از نقاط سایت دچار عدم نمایش جلوه های بصری خواهیم بود.تکنولوژی های قدیمی نظیر Adobe Flash Player که در این زمان دچار عدم پشتیبانی مرورگرهای سیستم های جدید خواهد شد.

لذا بر آن شدیم تا سایت خود را منطبق بر اصول طراحی جدید و المان های پیشرفته طراحی کرده و برای افزایش کیفیت سرویس دهی به کاربران از آن بهره مند شویم.

همچنین این تکنولوژی های به کار رفته قابلیت آن را دارد که از سیستم های قدیمی و مرورگرهای آنها نیز پشتیبانی کرده و وبسایت را به صورت کامل نمایش دهد.

این روزها نمایش صفحات وب فقط در دسکتاپ و لپتاپ صورت نمیگیرد و جمعیت بسیار زیادی از کاربران برای خدمات گیری از شرکت از دستگاههای موبایل، فبلت و تبلت استفاده مینمایند. متاسفانه وبسایت قدیمی به علت عدم تعریف تکنولوژی Responsive در آن زمان دارای قابلیت نمایش درست صفحات در این دستگاههای سخت افزاری نبود لذا نتیجه آن عدم سرویس دهی به این جامعه کثیر موبایل به دستان و ... شده بود.

اما در وب سایت جدید با ارائه قابلیت Responsive میتوانید علاوه بر نمایش در لپ تاپ ها و دسکتاپ ها؛ وب سایت را در گوشی همانند یک اپلیکیشن اندرویدی یا IOS ای مشاهده کرده و از امکانات آن به نحو احسنت بهره مند شوید.

با کمال امتنان 

حسین قربانی – IT Expert

ghorbani@aice.co.ir

تمامی حقوق مادی ومعنوی سایت متعلق به شرکت مهندسین مشاور صنایع وسائط نقلیه (خودرو) ایران می‌باشد. © 1397